Laste Füsioteraapia

Laste füsioteraapia

Miks tulla laste füsioterapeudi vastuvõtule?

Oled oma beebi või väikelapsega vastuvõtule oodatud, kui kahtlustad, et lapse motoorses arengus esineb normist kõrvalekaldeid või on areng hilistunud. Lisaks motoorse arengu toetamisele on füsioteraapia abiks ka lihaspingete leevendamisel.

Terapeudi vastuvõtule tulla ka siis, kui soovite saada spetsialisti nõuandeid oma normarenguga lapse füüsilise arengu soodustamiseks või soovite lasta professionaalil oma lapse senist arengut kontrollida. 

laste füsioteraapia

Meie laste füsioteraapia teenus

Laste füsioteraapia vastuvõtul hindab terapeut visuaalselt teie beebit või väikelast ning suunab teda manuaalselt mänguliste harjutuste abil, võttes arvesse lapse kasvavast ja arenevast organismist tulenevaid erisusi. Sessioonil lähenetakse patsiendile arvestades tema ealisi iseärasusi ning pidades samas meeles, et iga laps on eriline ning igaühe areng individuaalne.

Teraapia jooksul toimub vestlus lapsevanemaga, et välja selgitada igapäevased tegevused, mis lapse arengut kõige enam mõjutavad. Terapeut vastab kõigile Teie lapse füüsilist arengut puudutavatele küsimustele.

Vastuvõtul on suur rõhk lapsevanema kaasamisel teraapiasse, et lapsevanem oskaks ise võimalikult hästi nii verbaalselt kui ka manuaalselt läbi igapäevase mängu oma last suunata ja tema arengule kaasa aidata.

Vastuvõtule on oodatud kõik beebid ja väikelapsed koos oma vanematega ning sessioon kestab ligikaudu 45 minutit. 

Laste füsioteraapia teenus sisaldab:

  • Lapse motoorse arengu hindamist
  • Lapsevanema nõustamist 
  • Lapse arengu suunamist läbi mängu
  • Juhendamist koduste harjutuste tegemiseks

Millega arvestada teraapiasse tulles?

  • vali aeg, kus laps on söönud ja puhanud.
  • Viimase toidukorra ja teraapia vahele võiks jääda minimaalselt 30 minutit.
  • Vali lapsele mugavad riided, milles on tal end võimalik vabalt liigutada.
  • Soovi korral võta kaasa mõni lapse lemmik mänguasi või tekk.

BRONEERI AEG JUBA TÄNA!