Meie meeskond

Füsioterapeut Evelina Zeinalova

Füsioterapeut Evelina

Evelina Zeinalova on lõpetanud bakalareuse Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis füsioteraapia erialal (2018) ja terviseteaduste magistriks sai 2021 Tartu Ülikoolis.

Evelina on omandanud töökogemusi eritasandi haiglate ambulatoorsetes ja statsionaarsetes osakondades ning on tegelenud ka sotsiaalse/tööalase rehabilitatsiooniga. Ravimetoodikas kombineerib Evelina tavaliselt füsioterapeutilisi võtteid ning muid taastusravi tehnikaid.

Evelina peab oluliseks enda pidevat arengut ning on end täiendanud erinevatel füsioteraapia, ortopeedia, treeningu ning toitumise alastel koolitustel nagu näiteks:
“Toiduallergiad ja toidutalumatus”,
“Pilatese treeningsüsteem ja selle kasutamine taastusravis”,
“Ülajäseme ägedad ja kroonilised probleemid”,
“Lihastreeningu enamlevinud vead ja õige viis”,
“Tendinopaatiaga patsient taastusravis “ jne.

Evelina on meil hetkel ainukene aktiivne füsioterapeut, kes võtab lahkelt vastu kõiksugu muredega inimesi, nii väiksemaid kui suuremaid. Füsioterapeudina on Evelina jaoks väga oluline inspireerida inimesi olema füüsiliselt aktiivsed kõrge eani!

Massöör Ly Liiv
Massöör Ly Liiv

Massöör Ly

Ly Liiv on sündinud 04.09.1970 ning on vabakutseline massöör.

Ly on omandanud erinevaid massaaziliike M.I.Massaazikoolis( Eesti Massaazi-ja Teraapiakool) Tai, shiatsu, laste, spordi, lümfi ja klassikamasaazid kuid praktiseerima on jäänud hetkel vaid klassikalist massaaži.

2011 aasta kevadel sooritas Ly Eesti Massööride Liidu kutseeksami Massööri erialal. Tema suurim rõõm on näha oma kliente kui nad on rahul ja rõõmsad pärast massaazi. See tekitab positiivseid emotsioone ja soovi aidata inimesi.