Meie meeskond

Füsioterapeut Reimo Liiv
Füsioterapeut Reimo Liiv

Füsioterapeut Reimo

Füsioterapeut Reimo Liiv on lõpetanud füsioteraapia eriala Tartu Ülikoolis. Enim kogemust on Reimol manuaalteraapia ning spordifüsioteraapia valdkondades. Reimo valdab erinevaid mobiliseerimisvõtteid, manipulatsioone ning pehmekoeteraapia tehnikaid (nt. triggerpunktiteraapia, kuputeraapia, grastoni tehnika jne).

Töökogemust on Reimol nii haiglas statsionaarses osakonnas, taastusravikeskuses kui ka tippsportlaste isikliku füsioterapeudina. Reimo on spetsialiseerunud spordifüsioteraapiale, tegeledes igapäevaselt oma ala Eesti tugevaimate sportlastega (laskesuusatajad, orienteerujad, ujujad, korvpallurid).

Reimo pädevuse alla kuuluvad kõik skeleti-lihassüsteemiga seotud probleemid (sportlaste vigastuste ennetamine, sportlaste vigastustega tegelemine, traumade ning operatsioonide järgne taastusravi, liigese- või lihasvalud). Reimo on iseloomult hästi tore, ärge kartke ühendust võtta.

Füsioterapeut Kerli Liiv
Füsioterapeut Kerli Liiv

Füsioterapeut Kerli

Kerli Liiv on lõpetanud füsioteraapia eriala Tartu Ülikoolis. Lõputöö on kaitstud teemal „Enneaegselt sündinud laste peen-ja jämemotoorika areng ning füsioteraapia esimesel eluaastal“.

Kerli on lastefüsioteraapia valdkonnas kogemusi omandanud Tartu ja Tallinna lastehaiglates ning neuroloogilist füsioteraapiat praktiseerinud Haapsalu Neurorehabilitatsioonikeskuses ning Põhja –Eesti Taastusravikeskuses.

Hetkel on Kerli kodune kahe väikelapse ema ning alustab Füsioteraapia kabinetis võimalusel tööd osalise koormusega. Kerli pädevusalasse jäävad valdavalt erinevas vanuses ning erinevate diagnoosidega neuroloogilist füsioteraapiat vajavad patsiendid ning beebid ja väikelapsed, kellel esineb normarengust kõrvalekaldeid.

Massöör Ly Liiv
Massöör Ly Liiv

Massöör Ly

Ly Liiv on sündinud 04.09.1970 ning on vabakutseline massöör.

Ly on omandanud erinevaid massaaziliike M.I.Massaazikoolis( Eesti Massaazi-ja Teraapiakool) Tai, shiatsu, laste, spordi, lümfi ja klassikamasaazid kuid praktiseerima on jäänud hetkel vaid klassikalist massaaži.

2011 aasta kevadel sooritas Ly Eesti Massööride Liidu kutseeksami Massööri erialal. Tema suurim rõõm on näha oma kliente kui nad on rahul ja rõõmsad pärast massaazi. See tekitab positiivseid emotsioone ja soovi aidata inimesi.